SKAUTSKÝ DEN 2020. DOMA, ALE #SRDCEMVESKAUTU

Nazdar do celého oddílu!

Jiné roky se skauti 24. dubna potkávají na slavnostní oddílové schůzce v klubovně. Tohle ale není rok jako každý jiný a v klubovně se bohužel potkat nemůžeme. To ale neznamená, že Skautský den nemůže být společná radost pro nás všechny.

Zveme všechny členy oddílu na celostátní skautské živé vysílání v pátek 24. dubna večer. Prostě taková oddílová schůzka, jen nás tam společně budou tisíce. Sami se těšíme, co nás tam čeká.

Zváni jsou všichni (s těmi menšími klidně i rodiče). Vezmi si na sebe šátek nebo se obleč do kroje, připrav si svíčku a zápalky a porcelánový talířek a připoj se v pátek, 24. dubna, chvilku před 19:30 na facebook.com/skaut nebo youtube.com/czskaut. Živé vysílání budeš moci sledovat na obou kanálech.

Už se těšíme na páteční vysílání, až se tam potkáme s tisíci skautek a skautů za všech koutů země. Jsme sice doma, ale #SrdcemVeSkautu!

Něco o svatém Jiří se můžete dovědět v následujícím videu:

Šípkovník /5/ Pozdrav ke dni sv. Jiří

24. dubna je svátek svatého Jiří, patrona všech skautů a skautek.Ve speciálním Šípkovníku uslyšíte o tom, kdo byl sv. Jiří historicky, i jaké legendy jeho postavu obklopují. Hezký skautský den všem!

Zveřejnil(a) Skautský institut dne Čtvrtek 23. dubna 2020
Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.