26. 10. 2019

Cena

Roční poplatek, který vybíráme na kalendářní rok 2022 činí 600 Kč za jedno dítě. Chcete-li ale více podpořit náš oddíl, máte možnost zaslat členský příspěvek v donátorské výši 800 Kč nebo 1000 Kč.

Platba registračního příspěvku je možná pouze bezhotovostně platbou na účet oddílu 2301893972/2010. Variabilní symbol nemusíte vyplňovat, Do zprávy pro příjemce napište jméno člena oddílu (dítěte). Příspěvky je třeba zaplatit nejpozději do 15.1.2022.

Tento příspěvek tvoří z více než poloviny registrační poplatek do skautské organizace, z čehož jsou hrazeny skautské časpisy, pojištění a chod organizace.

Zbytek částky se využívá na chod samotného oddílu, převážně pronájem prostor pro pravidelné schůzky, energie, vybavení na hry a sportovní činnosti.

Mimo tento poplatek se samostatně platí víkendové výpravy. Cena za výpravu je podle skutečných nákladů (jídlo, doprava, ubytování) a pohybuje se kolem 100Kč na den, tedy víkendová výprava většinou kolem 200Kč.

Dvoutýdenní tábor stojí cca 3200 – 3500 podle lokality, počtu dětí apod.

Vzhledem k tomu, že skautská organizace je založena na dobrovolnické práci všech členů, snažíme se (myslím úspěšně) udržovat ceny na nízké úrovni oproti ostatním zájmovým kroužkům.