Registrace 2021

Přiblížil se konec roku a čekají nás registrace členů na další kalendářní rok. S tím souvisí několik věcí

1. Kontrola evidovaných údajů

Ve skautském informačním systému (SkautIS) evidujeme o členech informace, které jste nám poskytli na přihlášce. Tyto informace slouží jednak k samotné registraci, zároveň z nich čerpáme informace o zdravotních omezeních a kontaktech na rodiče v případě problému. V následujících dnech vám přijde email od uživatele SkautIS s odkazem na kontrolu a případnou úpravu těchto údajů. Věnujte, prosím, chvilku času a pozornosti především kontaktním údajům na rodiče a zdravotním omezením.

2. Platba registračního poplatku

Registrační poplatek se platí na kalendářní rok, tedy od ledna do prosince a byl pro rok 2021 stanovený na 600 Kč za registrovaného člena. Část registračního poplatku (cca 350 Kč) se odesílá na ústředí a platí se z něj časopisy, pojištění, vzdělávání činovníků, metodické materiály apod. a část poplatku zůstává oddílu na provoz (cca 250 Kč za člena na rok). V letošním roce se nenabízí slevy na více členů z jedné rodiny.

Snažíme se základní cenu ročního příspěvku držet co možná nejníže, aby byl skautský oddíl dostupný pro všechny. Chcete-li ale více podpořit náš oddíl, máte možnost zaslat členský příspěvek v donátorské výši 800 Kč nebo 1000 Kč, kdy zbyde na provoz oddílu 450 resp. 650 Kč za člena na rok. Zároveň zůstává možnost poskytnout oddílu dar, na který vám vystavíme potvrzení pro odečet z daní, jak jsme psali v předchozím příspěvku. https://cernahora.skauting.cz/index.php/2020/12/04/prispevek-na-klubovnu/,

Platba registračního příspěvku je letos možná pouze bezhotovostně platbou na účet oddílu 2301893972/2010. Variabilní symbol nemusíte vyplňovat, Do zprávy pro příjemce napište jméno člena oddílu (dítěte). Příspěvky je třeba zaplatit nejpozději do 15.1.2021. Po zkušenostech z minulého roku nebudeme registrovat členy kteří nebudou mít zaplacený příspěvek a jejich členství v oddíle tak bude ukončeno.

1 komentář u „Registrace 2021