Příspěvek na klubovnu

Vážení rodiče, snažíme se, aby byl skaut dostupný pro všechny. Díky dobrovolnické práci všech vedoucích a rádců, vstřícnosti radnice Černé Hory i dalších se nám daří minimalizovat naše výdaje na provoz a držet tak cenu pravidelného ročního poplatku na co možná nejnižší úrovni.

Jak jste si ale určitě všimli, budujeme v současné době svépomocí novou klubovnu (průběh můžete sledovat zde:
postupně pořizujeme více vlastního vybavení a rozrůstáme se, co se týká počtu členů. To přináší zvýšené výdaje a tak bychom chtěli využít čas před koncem roku a chtěli bychom vás poprosit, pokud můžete, o nějakou formu podpory.

Jak je možné přispět?

1. Finančně formou daru (soukromě nebo z firmy) – v tuto chvíli preferovaná varianta
    • Libovolnou částku poslat na účet oddílu 2301893972/2010 (podúčet střediska)
    • Do zprávy pro příjemce napsat „Dar – 15.oddíl“
    • Napsat na email cernahora@skaut.cz, jakou jste poslali částku a na koho má být vystaveno potvrzení o daru pro FÚ.
    • Je možné uzavřít smlouvu o daru ale není to nutné
  2. Finančně formou donátorského registračního příspěvku
    • V roce 2021 bude možné zaplatit buďto řádný registrační příspěvek nebo příspěvek o 200 resp. 400 korun vyšší. Detaily budou součástí informace k placení příspěvků na rok 2021.
  3. Pomocí na brigádách
    • Infomace o brigádách zveřejňujeme pravidelně formou novinek zde na stránkách.
  4. Materiálem na stavbu klubovny
    • Např. pokud máte nějaké přebytky z vlastní stavby nebo můžete sehnat materiál výhodně, domluvíme se, co bychom využili.
  5. Radou, názorem, připomínkou

Moc děkujeme. Jak bude trochu více času, vymyslíme pro podporovatele nějaké odměny.

1 komentář u „Příspěvek na klubovnu