Omezení činnosti od 9.10.2020 :(

Od 9. října do 25. října je rozhodnutím Vlády ČR dočasně zastavena skautská činnost s prvky osobního setkávání. Toto rozhodnutí má okamžitý a zásadní dopad na naši schopnost naplňovat naše poslání obvyklým způsobem. Co nám, skautkám a skautům, rozhodnutí vlády přináší a jaká jsou další doporučení si můžete přečíst zde:

Každopádně minimálně do 25.10. nemůžeme bohužel pořádat žádné schůzky, plánované výpravy ani jinou činnost s dětmi.

Čas kdy se nemůžeme věnovat činnosti s dětmi bychom rádi využili na práce na naší nové klubovně. Rádi bychom tedy už tuto sobotu 17.10. uspořádali první mini brigádu. Podmínka je, že se zúčastní pouze dospělí a že nás nebude na klubovně více než 10 uvnitř resp. 20 venku podle naplánované činnosti. Prosím tedy ty, kteří by chtěli pomoct, aby se mi nahlásili, já podle toho naplánuji činnosti. Další podobnou akci bychom rádi uspořádali hned další víkend, tedy 24.10. a/nebo 25.10., takže příležitostí se zapojit bude více. Doufejme, že se brzy budeme moci vrátit i k normální činnosti.