Omezení činnosti od 5.10.2020

Od 5.10. vstupují v platnost opět nová nařízení na omezení naší činnosti, která souvisejí s vyhlášením nouzového stavu kvůli riziku nákazy COVID19. Celá sada opatření je k dispozici zde:

Ve zkratce pro děti opatření znamená následující:

• Družinové schůzky budou nadále probíhat. Budou probíhat v maximální možné míře venku.
  • Na všechny akce si musí všichni účastníci nosit roušku.
  • Z programu (družinových schůzek) budou vyloučeny všichni členové, kteří vykazují známky onemocnění.
  • Společná oddílová říjnová výprava se ruší. Ve stejném termínu proběhnou jednodenní družinové výpravy vybraných družin. Více informací od rádců jednotlivých družin.

Zbytek opatření se týká vedoucí a rádců, kteří připravují program, mají na starosti dezinfekci povrchů, preventivní opatření, vedení docházky pro trasování a další. Společně doufáme, že epidemiologická situace se bude lepšit a opatření rozvolňovat a že nedojde k celkovému uzavření, jako na jaře. Držme si palce.