Vánoční akce pro dobrou věc

Doba ve které se momentálně nacházíme není lehká. Každý z nás musí zvládat každodenní útrapy a omezení. My se však přes tyto problémy dokážeme přenést, ale co nejstarší občani v pečovatelských domovech ? Jak oni zvládají náročné období? Určitě ne moc dobře, žít s pocitem, že se nějakou dobu neuvidíte s rodinou a blízkými je deptající.

Proto v době adventu a chystání se na vánoční svátky, můžeme udělat někomu radost. Rozhodli jsme se udělat dobrou věc a vykouzlit úsměvy na tváři. Účelem naší akce je napsat krátký a povzbuzující dopis nebo nakreslit obrázek s vánoční tématikou. Zároveň odměnit pečovatele a pečovatelky formou něčeho sladkého (vánočního) k zakousnutí.

Náš oddíl se rozhodl po dohodě s paní ředitelkou udělat radost seniorům z pečovatelského domu v Černé Hoře. Pokud budete mít dopis napsaný a zabalený v obálce, vhoďte ho do krabice, která je u vchodu do skautské klubovny v Černé Hoře (Potoční 147). Dopisy budeme postupně vybírat a shraňovat. Ve čtvrtek 17.12. od 15:00 do 18:00 se pak bude v klubovně vybírat vánoční cukroví pro pečovatele. V pátek 18.12. vše předáme.

Děkujeme moc, všem, kdo se do této akce zapojí. Je potřeba myslet na naše starší občany a aspoň touhle formou, můžeme udělat tento krásný dobrý skutek.

Anička Padělková – Panenka

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.