Ukliďme Česko 2021

Stejně jako v předchozích letech i letos se zapojujeme do akce Ukliďme Česko (https://www.uklidmecesko.cz/event/28361). Určitě jste si sami všimli, že když slezl sníh, objevilo se spousta odpadků. Letos vzhledem k opatřením nevyrazíme uklízet všichni spolu, ale každý se zapojí individuálně v okolí svého bydliště nebo na jiném místě, které má rád a které potřebuje uklidit.

Oficiální datum akce je 27.3. ale uklízet můžete kdykoliv. Zajistíme vám pytle a rukavice, které budou od 15.3. k dispozici k vyzvednutí u klubovny. Můžete se stavit kdykoliv a nabrat si přiměřený počet. Po úklidu můžete odevzdat odpad u klubovny nebo ho vyzvedneme po předchozí domluvě na jiném místě (klidně u vás doma). Všechen nasbíraný odpad pak zavezeme ve středu 31.3. najednou do sběrného dvora.

Nezapomeňte se při úklidu vyfotit a fotky poslat na email cernahora@skaut.cz. Oceníme hlavně fotky „před a po“ a fotky, kde bude vidět, co vše jste nasbírali. Uděláme z těchto fotek pak fotosoutěž o hodnotné ceny.