Sobota 2.4. – brigáda na klubovně + ukliďme Česko

Ahoj vsichni. S nadeslym jarem prichazi i uklidy a upravy.

Proto bychom radi pristi sobotu, 2.4., opecovali i nasi klubovnu a okoli. Znamenalo by to, ze bychom se v 9h sesli u klubovny a rozdelili se na partu „dotuneni klubovny“ (fajnove dodelavky v ramci rekonstrukce) a druha parta by se vydala na uklid okoli (sobota je tez hlavnim dnem akce Uklidme Cesko).

V poledne bychom spolecne uvarili – na ohni/v kotliku/na verande na bombe a kolem 14.h by byla akce u konce. My nachystame naradi i pytle a rukavice, to neni treba brat. Kazda rodina ale s sebou obed dle gusta a pocasi (hermelin/spekacek/maso na ohni apod). Upresnilo by se par dni pred akci podle predpovedi.

Take bych rada tento cas vyuzila ke spolecnemu planovani tabora benjaminku. Vim, ze je to trochu na posledni chvili, ale treba nekdo z vas bude moci prijit. Prosime o potvrzeni ucasti do pondelniho vecera. Diky moc a budeme se tesit.

Míša