PŘIPOMÍNKA – Registrace 2023

1. Platba registračního poplatku

Registrační poplatek se platí na kalendářní rok, tedy od ledna do prosince a byl pro rok 2023 stanovený na 600 Kč za registrovaného člena.

Snažíme se základní cenu ročního příspěvku držet co možná nejníže, aby byl skautský oddíl dostupný pro všechny. Chcete-li ale více podpořit náš oddíl, máte možnost zaslat členský příspěvek v donátorské výši 800 Kč nebo 1000 Kč.

Platba registračního příspěvku je letos možná pouze bezhotovostně platbou na účet oddílu 2301893972/2010. Variabilní symbol nemusíte vyplňovat, Do zprávy pro příjemce napište jméno člena oddílu (dítěte). Příspěvky je třeba zaplatit nejpozději do 15.1.2023.

2. Kontrola registračních údajů

Ve skautském informačním systému (SkautIS) evidujeme o členech informace, které jste nám poskytli na přihlášce. Tyto informace slouží jednak k samotné registraci, zároveň z nich čerpáme informace o zdravotních omezeních a kontaktech na rodiče v případě problému. V prosinci vám přišel email od uživatele SkautIS s odkazem na kontrolu a případnou úpravu těchto údajů. Věnujte, prosím, chvilku času a pozornosti především kontaktním údajům na rodiče a zdravotním omezením.