Novoroční setkání už tuto neděli 22.1.2023

Milí rodiče, zveme vás na bezva akci – avízované novoroční setkání členů oddílu a jejich rodičů. Proběhne již tuto neděli 22.1.2023 od 14:00 hodin na zámečku (sál v horním patře MŠ) v Černé Hoře.

Po slavnostním skautském kruhu bychom vám rádi ukázali, co v minulém roce náš oddíl i naše družiny samostatně podnikly, společně se naučily a zažily. Představíme vám zároveň, jaké plány máme na tento rok. Chtěli bychom také promítnout video z loňského tábora a nalákat na ten letošní. Zároveň budou rádci i vedení oddílu k dispozici pro jakékoli vaše dotazy, nápady nebo jen tak na kus řeči😊

Proběhne také tradiční šátkování nováčků, tedy oficiální přivítání dětí, které se do našeho oddílu přidali na podzim loňského roku.

Na programu je také několik překvapení a zajímavostí, je se tedy nač těšit.

Program bude cca do 17 hodin, ukončení akce předpokládáme v 18 hodin.

Těšíme se na vás v co nejhojnějším počtu, slavnostní kruh a na fajn skautskou atmosféru.

Postaráme se o pitný režim a něco k zakousnutí. Pokud i vy máte možnost přispět k nabídce občerstvení, ať už slaného či sladkého, budeme velice rádi. Stačí přinést před začátkem akce přímo do sálu, kde už budeme vše chystat.

Budeme rádi, pokud děti dorazí v oddílovém tričku s šátkem nebo kroji (pokud mají). Pokud vaše dítě z trička už vyrostlo a máte doma malou velikost, můžete jej přinést s sebou a dát mladším členům k využití.

Případné dotazy volejte nebo pište Míše Strnadové na mobil 604164507.