Novinky ze skautského oddílu před prázdninami 2023

V posledním týdnu v červnu nebudou schůzky jednotlivých družin, namísto nich proběhne jedna společná schůzka všech členů oddílu ve čtvrtek 29.6.2023 od 16:30 u klubovny.

Mufloni nebudou mít schůzku ani 21.6.2023, jejich poslední samostatná schůzka v tomto školním roce je tedy ve středu 14.6.2023

V sobotu 2.9.2023 odpoledne proběhne v Blansku oslava 20. narozenin našeho skautského střediska. Určitě plánujeme se tam se všemi družinami vydat.

O víkendu 6.-8.10.2023 proběhne Podzimní oddílová výprava.

Pokud chystáte vybavení na tábor a zjistili jste, že vám něco chybí nebo přebývá, neváhejte využít bazar na našich stránkách Bazar skautského a tábornického vybavení. Případně celostátní variantu na Facebook zde: Bazar skautského vybavení | Facebook

Pokud vám chybí nějaké nášivky nebo krojové doplňky, máme v klubovně zásoby v dostatečném množství. Do prázdnin necháme i vyrobit zásobu oddílových triček.