kniha Stoletý příběh blanenského skautingu – již brzo!

Nazdar přátelé, skauti, vážení rodiče,

v loňském roce jsme v Blansku slavili velké výročí 100 let blanenského skautingu. Proběhla výstava a oslavy v centru města s velkým průvodem a nástupem. Zavzpomínat můžete na tomto odkazu. Celá práce a naše snaha na století blanenského skautingu vrcholí právě teď – usilujeme o vydání souhrnné knížky. Vše je téměř připraveno k tisku.

Jedna z věcí, která utváří naši společnou identitu je historie – je cesta, kterou jsme došli až do dnešních dnů. 14 let slepujeme střípky skautské historie v Blansku a konečně je to tu! KNIHA – STOLETÝ PŘÍBĚH BLANENSKÉHO SKAUTINGU – fotky, příběhy, ilustrace, osobnosti.

Chtěl bych vás touto cestou o něco požádat. Kupte si knížku, přispějte na její vydání, nebo oboje. Každý příspěvek nás přiblíží do cíle. Pomozte nám to společně dotáhnout! ⚜️

Zde je odkaz na sbírkový portál Donio, kde sbírka probíhá a kde jsou některé další informace.