Kdy už konečně začnou schůzky?

Kdy už konečně začnou schůzky?….ptají se mnozí z vás. A právem. Musíme přiznat, že obnovení činnosti nám nejde tak hladce, jak jsme si mysleli. Z části je to tím, že s ukončením různých omezení se na rádce družin nahrnuly pracovní a školní povinnosti, které je potřeba ve zkráceném čase všechny dohnat, z části nás limituje, že bychom měli zařídit, aby se jednotlivé družiny nepotkávaly a v neposlední řadě usilovně chystáme tábory. Nicméně konec výmluv, zde je plán:

Benjamínci (medvíďata): první schůzka bude 4.6.2020, 15:45 – 17:15 u nové klubovny (u bývalého koupaliště), další schůzky do konce roku dle domluvy. Pravděpodobně čtvrtky – klasický čas.

Světlušky (hříbátka): Schůzky začnou v týdnu od 9.6.2020, den, čas a místo na dohodě s rádkyněmi družiny, které mají do 9.6. školní povinnosti.

Vlčata (mufloni): první schůzka bude 4.6.2020, 16:00 – 17:00 (POZOR – nestandardní čas, abychom se minuli s Benjamínky) u nové klubovny (u bývalého koupaliště). Další schůzky do konce roku budou podle domluvy, pravděpodobně jiný den v týdnu, podle možností všech členů.

Skautky (šelmy): Schůzky začnou v týdnu od 9.6.2020, den, čas a místo na dohodě s rádkyněmi družiny, které mají do 9.6. školní povinnosti.

Skauti (bizoni): První schůzka už proběhla minulý týden ve čtvrtek (28.5.2020), tento týden bude schůzka ve čtvrtek 4.6.2020 (cyklovýlet). Další schůzky do konce roku dle domluvy s rádcem družiny.

Omlouváme se za slabší komunikaci. V případě nejasností kontaktujte přímo rádce družiny, případně vedoucího oddílu.

Nezapomeňte prosím na povinnost přinést na první schůzku toto vyplněné prohlášení: