Den otevřených dveří na klubovně

Srdečně Váš zveme na skautské odpoledne, které se bude konat v úterý 28.9. od 14:00 u naší klubovny u bývalého koupaliště v Černé Hoře. Slavnostní zahájení bude ve 14:30.

Je to rok, co s přispěním mnoha z Vás práce na úpravě klubovny započaly a my bychom Vám teď rádi představili její současnou podobu a zároveň Vám tímto upřímně poděkovali. Kromě kolaudace klubovny Vám chceme představit činnost našich družin, všichni naši skauti si něco nachystali. Můžete jít s námi sbírat bylinky na čaj v kotlíku, vyrobit si maličkost ze dřeva, ochutnat skautské sušenky, prohlédnout si výstavu našich výtvorů, vidět fotky z rekonstrukce a z tábora, opéct si „hady“ na ohni a zazpívat si s námi při zvuku kytar. Na dobroty se Vám bude hodit ešus a táborový hrníček.

Mimo to se můžete seznámit s ostatními skautskými rodinami, v klidu si popovídat a také se zúčastnit skautského bazárku. Pokud máte doma knihu, oblečení nebo třeba hračku, která je stále pěkná, funkční, ale přebytečná, stejně jako cokoli z domácnosti, ať už z oblasti praktické či dekorační, můžete je přinést na náš blešák. Po příchodu je rozložíte na deku, vedle postavíte zavařovačku jako kasičku a pak se již můžete jít porozhlédnout, co zajímavého objevíte na jiných dekách. Příspěvek za vámi vybranou věc je zcela na vás, není dána žádná nejnižší ani nejvyšší cena, prostě jen částku vhodíte do zavařovačky. 100 % výtěžku půjde na dokončení a dovybavení naší klubovny.

Akce se koná za každého počasí.

Těšíme se na shledání s Vámi.

S sebou tedy můžete vzít:

Ešus + hrneček

Hudební nástroje

věci do bazárku + deka + zavařovačka (v případě nízkého počtu kusů k prodeji lze využít naší plachty a zavařovačky)